PROBAC ENERGY 500g Zobacz większe

PROBAC ENERGY 500g

Nowy produkt

Probiotyczny środek wzmacniający i energetyzujący poprawiający kondycję i wzmacniający układ immunologiczny.

Więcej szczegółów

135,00 zł brutto

Więcej informacji

Probac Energy zawiera wszystkie podstawowe substancje odżywcze takie jak witaminy, aminokwasy, minerały i elementy śladowe, które są specjalnie przystosowane do przemiany materii gołębia. Ponadto środek zawiera te samą kombinację mikroorganizmów specyficznych dla gołębi, jak Probac 1000, oraz sprawdzone, jedynie w swoim rodzaju połączenie węglowodanów regulujących pracę jelit. Dzięki temu składowi Probac Energy jest uniwersalnym preparatem wzmacniającym na okres lotów, wychowu i zmiany upierzenia.

Podczas okresu lotów Probac Energy jest idealnym środkiem energetyzujący przed zawodami. Probac Energy należy stosować na dwa dni przed zawodami, wraz z Lecithin – Oel. W ten sposób gołębie otrzymują wszystkie substancje odżywcze niezbędne podczas zawodów i uzyskują najlepszą kondycję. Wole staje się gładkie i ma wspaniały, różowo – czerwony kolor.

W okresie wychowu należy podawać Probac Energy w charakterze środka wzmacniającego wychów, gdy kończy się okres karmienia ptasim mleczkiem, a pisklęta zaczynają być karmione ziarnem. Odchody są znakomicie związane, a pisklęta już wcześnie otrzymują wszystkie niezbędne substancje odżywcze, istotne dla prawidłowego wzrostu.

Podczas pierzenia Probac Energy znakomicie pomaga utrzymywać równowagę w jelicie i układzie immunologicznym, w sposób naturalny i bez stosowania leków. Składniki Probac Energy zostały dostosowane do zwiększonych wymagań w okresie zmiany upierzenia i zapewniają ponadprzeciętną jakość piór. Ponadto wzmacniają one naturalny sposób układ immunologiczny.

Probac Energy znakomicie sprawdził się jako środek zapobiegawczy przeciw chorobie piskląt (adeno). Regularnie stosowany wspomaga wzrost młodych ptaków i nie pozwala pasożytom jelita osiedlić się i rozmnażać.