Quick (jod i żelazo) 500 ml Zobacz większe

Quick (jod i żelazo) 500 ml

Nowy produkt

Dodając Quick (jod i żelazo), zwiększymy wydajność gołębi. Wzbudzenie funkcji tarczycy, zwiększa wytrzymałość i prowadzi, w połączeniu z żelazem, do większej szybkości.

Więcej szczegółów

73,00 zł brutto

Więcej informacji

Dodając Quick (jod i żelazo), zwiększymy wydajność gołębi. Wzbudzenie funkcji tarczycy, zwiększa wytrzymałość i prowadzi, w połączeniu z żelazem, do większej szybkości. W połączeniu z Dosto-Oregano Flüssig 12% możliwe są zdumiewające efekty, przede wszystkim u młodych gołębi.
Połączenie Quick i Dosto-Oregano Flüssig 12% zabezpieczy, dodatkowo młode poczują się jak napompowane balony. Hodowcy, którzy co roku mają problemy z chorobom młodych powinni spróbować tej metody. Quick i Dosto-Oregano Flüssig 12%  można również podać na karmę.

Dawkowanie:
Podczas lotów, pierzenia i rozpłodu 2x w tygodniu 10ml na 1 l. wody lub 1kg karmy.

Składniki:
/ litr:
(E1) żelazo (Fe) jako chlory żelaz III 1.000mg, (E2) jod (J) jako Kalium-Jodid 3.000mg, (E5) mangan (Mn) jako Mangan-Chlorid 91,2mg, (E6) cynk (Zn) jako Zink-Acetat 89,4mg, (E4) miedź (Cu) als Kupfer-Acetat 47,7mg, (E3) kobalt (Co) als Kobalt-Chlorid 24,6mg

Uwagi:
Połączenie jodu i żelaza ma pozytywny wpływ na wydajność, zwiększa wytrzymałość i utrzymuje gołębia doskonałym zdrowiu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym  miejscu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: