Warzywa dla gołebi 640g Zobacz większe

Warzywa dla gołebi 640g

Nowy produkt

Wszystkie warzywa znajdujące się w preparacie (w odpowiednio dobranych ilościach) dostarczają gołębiom pełny zestaw potrzebnych (naturalnych) witamin i soli mineralnych, zapobiegając ich niedoborom w okresach wzmożonego wysiłku organizmu.

Więcej szczegółów

22,00 zł Brutto

0.99 kg
Dostawa: 1-2 dni

Więcej informacji

SKŁAD: buraki, marchew, chrzan, seler, pietruszka.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE:   Wszystkie warzywa znajdujące się w preparacie (w odpowiednio dobranych ilościach) dostarczają gołębiom pełny zestaw potrzebnych (naturalnych) witamin i soli mineralnych, zapobiegając ich niedoborom w okresach wzmożonego wysiłku organizmu. Dostarczając enzymów, kwasów organicznych i błonnika wspomagają i regulują pracę przewodu pokarmowego. Regulują gospodarkę wodno – elektrolitową i właściwe pH płynów ustrojowych (buraki). Ułatwiają usuwanie toksyn przez układ moczowy (pietruszka). Wpływają korzystnie na układ oddechowy – szczególnie chrzan = naturalny antybiotyk. Działają wzmacniająco na układ odpornościowy, funkcje rozrodcze (marchew i seler) oraz wspólnie na zwiększenie sił życiowych gołębi.

WSKAZANIA:  Wspomaganie prawidłowych procesów życiowych organizmu gołębi.

DAWKOWANIE:  Dwie łyżki stołowe na 1 kg karmy 2 – 3 razy w tygodniu. Szczególnie w okresie rozrodczym, pierzenie i lotów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: