Pakiet lotowy dla młodych gołębi Zobacz większe

Pakiet lotowy dla młodych gołębi

Nowy produkt

Kompleksowy pakiet 8 produktów zawierający: jód, drożdże, elektorlit, probiotyk, olej energetyczny, l-karnityna i magnez, preparat na drogi oddechowe oraz preparat do ochrony i regeneracji nerek

Więcej szczegółów

217,00 zł brutto

PROMOCJA!

Więcej informacji

Jodamin Elixir 250 ml - Zaleca się go podawać gołębiom w celu pobudzenia przemiany materii, zmniejszenia otłuszczenia organizmów i zwiększenia produkcji czerwonych ciałek krwi. Zapobiega również rozwojowi grzybów!

Bevit-Natur 800gDrożdże posiadają witaminy z grupy B oraz wysoko przyswajalne białko, jak również uzupełniające makro i mikroelementy. Wzbogacony w optymalnie dobrany zestaw witamin A, D3 i E

Stymulator 1l - idealnie skomponowany, bogaty w aminokwasy, elektrolity oraz łatwo przyswajalne węglowodany napój treningowo-lotowy. Unikalne zestawienie aminokwasów energetycznych z odpowiednią ilością witamin z grupy B, wapniem i magnezem oraz łatwo przyswajalnymi nośnikami energii. Zapewnia gołębiom niezwykłą szybkość, dynamikę i kondycję, a po locie sprawną i szybką regenerację.
Formuła ponad 18 aktywnych składników z wysoką zawartością witaminy B12 (2 000 µg) i TAURYNY. Odpowiada za silne pobudzenie i energizację organizmu ptaka, utrzymując go w pełnej gotowości i sposób zauważalny oddalając zjawisko zmęczenia.

Biovitax-PRO 200g - połączenie dwóch szczepów bakterii probiotycznych (L. plantarum i L. rhamnosus) z prebiotykiem, który umożliwia im zasiedlenie i rozwój w układzie pokarmowym. Wpływa to właściwie na procesy trawienne i wytwarzanie żółci, wit. K, wit. grupy B oraz zwiększenie odporności ustroju gołębia.

FULLOL-ENERGY 6 250 ml- wybitnie skoncentrowana i doskonale zbilansowana energia w formie tłuszczów. Mieszanka 6 olei (orzech włoski, lniany, z oliwek, sojowy, archaidowy oraz krokoszowy) wzbogacana o wit. F (kwas linolenowy i arachidonowy). Witamina F to kosztowny składnik, lecz jej brak powoduje zahamowanie wzrostu oraz zły stan skóry i upierzenia. Ponadto produkt zawiera lecytynę oraz naturalną witaminę E (a,b,g-tokoferol).

EUKALIPSAN-FRESH 1l - produkt nowej generacji o unikalnym składzie, wykazujący niezwykle korzystne działanie przy stanach osłabienia funkcjonowania układu oddechowego u gołębi, połączonych z zaleganiem śluzu oraz z objawami mokrego i suchego kataru.
Wskazania:
– stany zapalne dróg oddechowych z objawami: kichania, ziania i charczenia,
– latanie z otwartym dziobem, wilgotny i brudny nos oraz ogólny spadek formy,
– wysokie temperatury powietrza – „upały” (właściwości endotermiczne preparatu),
– niekorzystne warunki mikroklimatyczne panujące w gołębniku,
– profilaktycznie przy zaburzeniach pracy układu pokarmowego.

DEXACHOL 1l - ochrona i regeneracja wątroby dla gołębi, to nowoczesny, skoncentrowany preparat oparty na formule biochemicznych katalizatorów oraz substancji lipotropowych dla prawidłowego funkcjonowania i ochrony wątroby u gołębi. Synergistycznie dobrane, aktywne składniki preparatu działają ochronnie, regenerująco i stymulująco na hepatocyty, zwiększają ich zdolności do usuwania toksyn i szkodliwych produktów przemian metabolicznych, jak również, przyczyniają się do poprawy trawienia i wykorzystania tłuszczów.

KARNIMAG LIQUID 500ml - L-karnityna i magnez umożliwia podniesienie i rozwój kondycji i formy u lotujących ptaków. L-karnityna spełnia rolę transportera długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które przekazywane są do mitochondriów, aby tam ulec przemianom, w wyniku których powstaje energia niezbędna dla komórek mięśniowych. L-karnityna jest więc doskonałym „spalaczem” tłuszczu zapasowego. Magnez jest ważnym pierwiastkiem niezbędnym przy przekazywaniu impulsów nerwowych do mięśni.

Zawartość