Mitex 500 ml Zobacz większe

Mitex 500 ml piórojady

Nowy produkt

Koncentrat owadobójczy w płynie

Więcej szczegółów

54,00 zł Brutto

1 kg
Dostawa: 1-2 dni

Więcej informacji

Niszczy skutecznie latające i pełzające owady jak roztocza, ptaszyńce kurze, wszy, pchły, piórojady, muchy, komary i karaluchy. 

Mitex zawiera naturalną substancję o nazwie pyretrum będącą wyciągiem ze złocienia oraz insektycydy dające bardzo synergetyczny efekt. Ta kombinacja ma bardzo długotrwałe działanie. Niszczy skutecznie latające i pełzające owady jak roztocza, ptaszyńce kurze, wszy, pchły, piórojady, muchy, komary i karaluchy. Dzięki udoskonalonej kombinacji substancji czynnych działa na ofiary nie tylko paraliżująco ale także zabójczo. Mimo to jest produktem przyjaznym, ponieważ wykazuje niewielką toksyczność dla osobników stałocieplnych.

Zastosowanie:

Mitex można stosować bezpośrednio na siodełka i sprzęty znajdujące się w gołębniku oraz na wszystkie powierzchnie gołębnika. 100 ml produktu Mitex należy zmieszać z 2 litrami wody (w przypadku silnego ataku pasożytów, np. ptaszyńca kurzego, roztwór powinien się składać w jednej części z Mitex’u i jednej części wody i należy go stosować codziennie przez tydzień). Taką mieszanką należy potraktować cały gołębnik.

Zastosowanie: 100 ml na 2 litry wody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: