Avimycin Proszek 400g Zobacz większe

Avimycin Forte 400g

Nowy produkt

Avimycin na bazie chrzanu i nasturcji wspomaga drogi oddechowe gołębi. Pobudza narządy do fizjologicznego wydalania kurzu, śluzu i złogów z dróg oddechowych.

Więcej szczegółów

60,00 zł Brutto

0.5 kg
Dostawa: 1-2 dni

Więcej informacji

Avimycin na bazie chrzanu i nasturcji wspomaga drogi oddechowe gołębi. Pobudza narządy do fizjologicznego wydalania kurzu, śluzu i złogów z dróg oddechowych. Avimycin to jedyna w swoim rodzaju mieszanka suszonego na zimno chrzanu i nasturcji, a tym samym mieszanka wysokostężonych dość labilnych kwasów musztardowych, które rozwijają swe działanie i swą aktywność dopiero z pożywieniem. Obok chrzanu i nasturcji zawiera ostropest plamisty, kurkumę, chilli oraz metioninę.

Zalecane stosowanie:
Podawać z karmą zbożową. 10 g dziennie na 20 gołębi. Dawkę tę należy rozdzielić na 2 posiłki. Podawać regularnie we wszystkich okresach wzmożonego ryzyka infekcyjnego w celu wspierania procesów metabolicznych.

Stosowanie:

Okres lotów: Po lotach dystansowych produkt należy podawać przez 2-3 dni na początku tygodnia.
Gołębie młode: W celu podniesienia naturalnej witalności we wszystkich okresach nadmiernego obciążenia organizmu podawać przez dłuższy okres czasu.
Pierzenie:2-3 razy w tygodniu
Okres lęgowy: Nie podawać pisklętom w gnieździe. Wiązać z karmą przy pomocy olejów i tłuszczy jak Oregano Schaffett czy Energie-Öl. Zaleca się łączenie z K+K Protein® 3000 po locie lub RO 200 Ready przed lotem, a także z Jungtierpulver u gołębi młodych i dorosłych.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej +25C.